Jak zaaranżować mieszkanie, aby wyglądało modnie w 2023?

Na czym polega dobra aranżacja domów Olsztyn? Co będzie popularne w 2023 roku? Czego powinniśmy unikać, gdy dekorujemy mieszkanie? Więcej informacji poniżej – Zapraszamy!

Na czym polega dobra aranżacja domów Olsztyn?

Aby dobrze zaaranżować mieszkanie możemy użyć usług projektanta wnętrz, oglądać katalogi z różnymi trendami lub całymi stylizacjami mieszkań, zainspirować się mieszkaniami znajomych. Chodzi przede wszystkim o to, aby było nam i naszym bliskim wygodnie mieszkać w naszym własnym domu, abyśmy dobrze czuli się w stylu jaki sobie wybierzemy. Aranżacja domu to również sposób wyrażania siebie. Pojawia się jednak pytanie: Co teraz jest modne?

Trendy wnętrz 2023

W 2023 roku, będą modne obłości, czyli zaokrąglenia, nasze aranżacje powinny być stonowane, jak i dynamiczne jednocześnie, np. podłogi i ściany w odcieniach bieli, szarości, brązu, a pozostałe elementy, meble, poduszki, doniczki, w żywych barwach, np. zieleń morska, żółty, fiolet. Styl japandi będzie również popularny, jest to minimalizm w przytulnym wydaniu. Modne będą meble w stylu vintage, marmurowe blaty czy ściany. Jeśli pracujemy zdalnie z domu, przyda się również ergonomiczny fotel na kółkach czy biurko z regulowaną wysokością. W naszych domach powinna być też strefa relaksu w stylu wellnes, świeczki zapachowe, klimatyczne, ciepłe światło, poduszki z lawendą w łóżku w sypialni, przestrzeń do medytacji czy jogi.

Aranżacja mieszkań Olsztyn

Jakich błędów unikać podczas aranżacji mieszkań Olsztyn?

Mimo, że to nie wydaje się trudne, aby udekorować mieszkanie, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Nie powinniśmy używać mocnych kolorów. Oczywiście można to robić, ale najlepiej w drobnych elementach. W małych pomieszczeniach powinniśmy stosować jasne kolory, aby optycznie je powiększyć. Kopiowanie katalogów to również niedobry pomysł, chyba, że mamy dokładne wymiary pokoju z katalogu. Światła w naszym domu nie powinny być z jednego źródła. Dzisiaj można oświetlać mieszkanie z każdego kąta. Nie możemy aranżować naszego mieszkania w kilku stylach, musi być spójność.

Tags: