Jacuzzi domowe, jacuzzi ogrodowe – Czy warto w nie zainwestować?

Oglądając amerykańskie filmy i seriale często widzimy ogrodowe baseny wkopane w ziemię, otwarte bądź przeszklone jacuzzi ogrodowe i tym podobne ekskluzywne elementy. Czy na pewno takie ekskluzywne? Okazuje się, że w Polsce są one równie dostępne i bywają także w konkurencyjnych cenach. Czy warto zainwestować w te przyjemności?

Jacuzzi – Czy warto w nie zainwestować?

Pracujesz fizycznie i codziennie przerzucasz wiele kilogramów różnych towarów? A może każdego dnia wiele godzin spędzasz w niewygodnej pozycji przed komputerem? Bez względu na rodzaj wykonywanej pracy masz prawo czuć się zmęczony. Mogą też boleć cię plecy. Prócz samej pracy coraz bardziej męczy nas pęd życia, a także negatywne wiadomości. Kto z nas nie potrzebuje masażu, gorącej kąpieli i relaksu? Dlatego jacuzzi to opcja dla każdego. Dzięki kąpieli w niej możesz zrestartować umysł i wygrzać oraz wymasować mięśnie. Czy to dobre dla zdrowia?

Wanna z hydromasażem – Domowe Spa

Już dziesięciominutowa kąpiel w wannie z hydromasażem obniża poziom stresu i działa na nas relaksująco. W trakcie hydromasażu uwalniane są endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia, które wywołują u nas dobre samopoczucie, a także tłumią odczuwanie bólu. Jednak to nie wszystkie korzyści. Pobudzamy krążenie, dzięki czemu dotleniamy organizm. Jest to skuteczna metoda w walce z cellulitem i obrzękami nóg. Co więcej zmniejsza ból ścięgien, więzadeł, stawów i pleców. Wytwarzane w wodzie bąbelki przyspieszają cyrkulację krwi w naszej skórze, co prowadzi do stymulacji usuwania toksyn z organizmu i zastąpienia ich tlenem i substancjami odżywczymi. Jak widać, kąpiel w jacuzzi wychodzi nam na dobre.

jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi ogrodowe – Niczym termy w Zakopanem

Masz piękne, czyste podwórko? W takim razie powinieneś rozważyć opcję jaką jest jacuzzi ogrodowe. Wyobraź sobie ten klimat, gdy zimą pada śnieg, panuje minusowa temperatura, a ty grzejesz się i relaksujesz w gorącej wodzie, która dodatkowo cię masuje. Takie jacuzzi może być zarówno otwarte, jak i zabudowane – na przykład przeszklone.
Pragniesz relaksu? Postaw na wannę z hydromasażem. Nie tylko poczujesz się odprężony, ale zadbasz też o zdrowie.

Tags: